Ekip Park Evleri Geçit 2

Ekip Park Evleri Geçit 2

Ekippark Geçit 2 evleri BURSA'nın en değerli lokasyonlarından biri olan Mudanya Yolu üzerinde şehrin en önemli cazibe merkezlerine çok yakın bir mesafede konumlanıyor. Ekip İnşaat yeni yatırımların ortak noktası haline gelen Mudanya yolu üzerindeki eşsiz lokasyonuyla oturum veya yatırım tercihleriniz için en doğru adres olarak karşınıza çıkıyor.

Kentin Güneyinde yepyeni bir yaşam sizleri bekliyor.

450 metrekarelik bir alanda 14 daire olarak tasarlanan EKİPPARK GEÇİT 2 ; 2+1, 3+1, 2+1 Dubleks, ve 3+1Ddubleks gibi farklı yaşamların ihtiyaçlarını karşılayacak daire tiplerinin yanında cadde , alışveriş merkezi, modern sosyal alanları ve zengin tesislere yakınlığıyla kolaylığı bir arada sunuyor.

 KONFORLU DAİRELER VE EŞSİZ YAŞAM ALANLARI

Birbirinden şık ürünlerle tasarlanan Ekippark Geçit 2'nin daire içlerinde; ahşap kaplama çelik kapı, görüntülü diafon sistemi, portmanto, lake daire içi kapıları, üçlü ankastre, mimari estetiğe uygun mutfak dolapları ve banyo dolabı  standart olarak sunuluyor.  

 MESAFELERİ KISALTIYOR

Ekippark Geçit 2 'nin eşsiz lokasyonu mesafeleri kısaltıyor, hayatınızı kolaylaştırıyor. Birçok toplu taşıma aracı ile ulaşım imkanı ve ana arter yolların kesişim noktalarına yakınlığı ile şehrin her bölgesine ulaşım kolaylığı sunmasının yanında İstanbul – Bursa – İzmir otobanına yakın konumuyla dünya metropolüne sizleri sadece 45 dakikada ulaştırıyor.

 AVM'LER, TİCARET MERKEZLERİ VE KAMUSAL ALANLAR YANI BAŞINDA

Şehrin en önemli noktaları arasında yer alan Korupark, Endülüs Park , Özdilek, İDO, OSB, BTSO ve Oteller gibi özel ve kamusal merkezlerin dışında birçok ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz  alışveriş merkezler i Ekippark Geçit 2 'nin yanı başında.

  • Projemiz 1 Blok / 14 Daireden oluşuyor.
  • 2+1 Dairelerimiz                ( 3Adet )     104.13 m2 net /135 m2  brüt, 
  • 3+1 Dairelerimiz                                ( 6 Adet )    120.41 m2 net / 150  m2 brüt,
  • 2+1 Dubleks Dairemiz                      ( 1 Adet )   128.96 m2 net / 160 m2 brüt,
  • 3+1 Dubleks Dairelerimiz ( 4 Adet )    147.50 m2 net / 185 m2 brüt alana sahip.